Geven van werkbegeleiding (regionale training)

Training geven van werkbegeleiding (regionaal) 1
Vakgebied
Welzijn
Zorg
Duur
Drie middagen van drie uur
Startdatum
  • 15 januari 2026
  • 12 maart 2026
  • 7 mei 2026
Locatie(s)
Doetinchem
Groenlo
Kosten
€ 70,-

In het kort

Wil jij je coach- en begeleidingsvaardigheden verder ontwikkelen of uitbreiden? Deze regionale training, ontwikkeld in samenwerking met zorg- en welzijnsorganisaties, geeft handvatten om effectieve werkbegeleiding te geven in de zorg- en welzijnssector.

In het kort

Wil jij je coach- en begeleidingsvaardigheden verder ontwikkelen of uitbreiden? Deze regionale training, ontwikkeld in samenwerking met zorg- en welzijnsorganisaties, geeft handvatten om effectieve werkbegeleiding te geven in de zorg- en welzijnssector.

Meer informatie

Tijdens deze training leer je hoe je diverse soorten gesprekken voert tijdens de leerperiode, hoe je aansluit bij de leervoorkeuren van de student en hoe je het leerklimaat op de werkplek beoordeelt. 

De training bestaat uit fysieke bijeenkomsten waarin je deze vaardigheden oefent. Ter voorbereiding doorloop je een theoretische e-learningmodule.  

Deze training is geschikt voor jou als je als professional in de zorg en welzijn werkt als werkbegeleider, of als je de ambitie hebt om dit te gaan doen. 

Je volgt de training op drie middagen van 13.00-16.00 uur.

15 januari 2025 ( overige lesdagen op 22 en 29 januari 2026).

12 maart 2026 ( overige lesdagen op 19 en 26 maart 2026).

7 mei 2026 ( overige lesdagen op 21 en 28 mei 2026)

Deze training kost € 70,-. 

Als je de training goed afrondt, krijg je een bewijs van deelname. 

Afhankelijk van de startdatum die je kiest, volg je de training op locatie J.F. Kennedylaan in Doetinchem (dinsdag) of op locatie Groenlo (maandag). 

Deze training is geaccrediteerd door het Kwaliteitsregister V&VN. De geaccrediteerde punten worden na afloop van de training bijgeschreven in dit Kwaliteitsregister. 

Naast de negen lesuren ben je ongeveer drie uur bezig met zelfstudie.